Wynagrodzenie

Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z klientem w zależności od rodzaju podejmowanych czynności, stopnia skomplikowania sprawy, nakładu pracy. Płatność może być dokonana w gotówce lub przelewem na konto. W zależności od woli klienta istnieje możliwość rozłożenia wynagrodzenia na raty.

Koszt udzielenia porady prawnej jest zazwyczaj ustalany z góry i jest zależny od stopnia skomplikowania zagadnienia prawnego  - stanu faktycznego sprawy z którą zgłasza się klient.

W przypadku podjęcia decyzji o zleceniu prowadzenia sprawy, uiszczone koszty porady prawnej wliczane zostają do honorarium za prowadzenie sprawy.

Także koszt sporządzenia pisma procesowego (np. wniosku, pozwu lub apelacji i innych pism procesowych)  jest zwykle ustalany z góry. Tego rodzaju usługi zależne pozostają od stopnia skomplikowania sprawy oraz terminu w jakim klient oczekuje, iż pismo ma być przygotowane.

Informuję, że Kancelaria Adwokacka jest płatnikiem podatku VAT i każdorazowo wystawia paragony lub faktury za realizowane usługi.

Kontakt

Kancelaria Adwokacka

Adwokat
Izabela Konaszczuk

ul. Lubelska 5/15
24-200 Bełżyce

tel. 660-415-938
e-mail: kancelaria@adwokat-konaszczuk.pl

Godziny pracy:
Wt., Pt.: 8.30 - 14.30

Pn.,Śr.,Czw.: 9.00 - 15.00