O kancelarii

Kancelaria Adwokacka w Bełżycach świadczy kompleksową obsługę prawną w sprawach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego w tym prawa rodzinnego, karnego i prawa wykroczeń, a także sprawy z zakresu prawa administracyjnego, prawa pracy.

Oferta kancelarii kierowana jest zarówno do klientów indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych, tj. osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, spółek oraz pozostałych przedsiębiorców. Świadczona pomoc obejmuje zarówno doradztwo prawne, jak i reprezentowanie przed sądami powszechnymi oraz organami administracyjnymi, a także sporządzanie pism procesowych.

W wykonywanej pracy szczególną uwagę zwracam na różne  potrzeby konkretnych klientów, i  każdorazowe szukanie optymalnego rozwiązania które pozwoli mi skutecznie przeprowadzić współpracę W swoich działaniach kieruję się przede wszystkim zasadami etyki adwokackiej i godności zawodu.

Wszystkie informacje, które powierzycie Państwo mojej Kancelarii są chronione tajemnicą adwokacką. Kancelaria jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej (OC).

Godziny pracy:
Wt., Pt. 8.30 - 14.30
Pn.,Śr.,Czw. 9.00 - 15.00

Dla Państwa wygody spotkania z Adwokatem najlepiej umawiać telefonicznie pod numerem telefonu 660 41 59 38.